Oto Kuaför Ne Kadar Sürer?

Paylaş:

Gündelik hayatta ister şahsi olarak ister iş için kullandığınız araçların hem iç hem dış kısmında temiz olması, aracı daha sağlıklı, güvenilir ve uzun ömürlü kullanmanızda her zaman yardımcı olur. Bu açıdan da araç temizliği sırasında tam kapsamlı bir şekilde temizlik işlemi oto kuaför gibi bir hizmet sayesinde sağlanabilir. Bu hizmet oto kuaförler tarafından verilmek ile birlikte çok kapsamlı bir şekilde profesyonel ekip ve ekipmanlar kullanılır.

Kuaför işlemi, bir aracın sadece dış kısmından yıkanması ve silinmesi gibi basit bir yapıya sahip değildir. Bu işlem sayesinde bir araçta eksiksiz bir şekilde daha iyi bir görüntü elde edilirken, birçok farklı adım peş peşe gerçekleştirilerek, aracın daha rahat sürülmesi açısından dahi büyük bir konfor sağlanır. 

Araç Kuaför Hizmetlerinde Süre Nasıl Belirlenir?

Araçlarınızı profesyonel bir kuaför firmasına teslim ettiğinizde, gerçekten detaylı bir temizlik gerçekleştirilir. Bu işlem sonucunda aracınız tıpkı galeriden çıkmış gibi tertemiz ve sorunsuz bir hale gelirken, her malzemenin ayrı bir faydası ve araç üzerinde ayrı bir etkisi yer alır. Lekesiz, hiçbir izin bulunmadığı ve kirlerin tamamen arındırıldığı bu temizlik aracın daha uzun ömürlü kullanılmasında büyük katkı sağlar.

Kuaför hizmetlerinde aracın çok detaylı ve eksiksiz bir şekilde temizlenmesi düşünüldüğünde, birçok kişi bu hizmetlerin uzun bir süre aldığını düşünebilir. Fakat hem fiziki olarak yapacağınız araştırmalarda hem de internet araştırmalarında ulaşabildiğiniz iyi bir araç kuaför işletmesi, aracınızı çok kısa bir sürede yani hızlıca istediğiniz temiz konuma ulaştırabilir.

Hızlı bir şekilde ve sistematik olarak gerçekleştirilecek bir kuaför işleminde araçta aracın türüne, detaylarına ve ihtiyaçlarına göre temizlik işlemleri uygulanır. Aslında yine temizlik süresi açısından aracın ne kadar büyük bir boyuta sahip olduğu ve aracın kirliliğinin ne kadar fazla olduğu hizmet süresini net bir şekilde etkiler.

Farklı açılardan bakıldığında da araçlarda çok fazla kir bulunması, temizliğin detaylı bir şekilde gerçekleştirilmesi için daha fazla zaman harcamasına neden olabilir. Ayrıca birçok kişinin aklına gelmese de aracın yaşlı bir konumda bulunması, detaylarının hasar almış olma ihtimalini arttıracağı için yeni arabalara göre aracın temizlenmesi daha uzun sürer. Zaman faktörünü etkileyen en önemli detaylardan birisi de araçta kullanılan malzemelerdir. Çünkü deri döşemeler, plastik parçalar ve metal malzemelerin her biri farklı sürelerde temizlenir.

Profesyonel Oto Kuaför Hizmetleri Ne Kadar Sürebilir?

Belirtilen ayrıntılar ile birlikte bir aracın ne kadar sürede temizleneceği daha net bir şekilde tespit edilirken, detaylı bir temizlikte aracınızda

  • Zemin temizliği,
  • Koltuk temizliği,
  • Gövde temizliği,
  • Cam temizliği,
  • Bagaj temizliği,
  • Dış temizlik,
  • Lastik temizliği,
  • Motor temizliği gibi her işlem yapılır.

Bu işlemlerin tümüne bağlı olarak da çok fazla detay ve kirlilik yani sorun barındırmayan bir araç birkaç saat içerisinde temizlenerek teslim edilebilir.

Araçlarınızda bu özel temizlik hizmetinin klasik oto yıkama hizmetlerine göre çok sık bir şekilde alınması gerekliliği yer almamaktadır. Özellikle aracını temiz bir şekilde ve düzenli olarak kullanan kişiler, ortalama olarak her 3 ayda bir periyodik bir şekilde kuaför hizmetleri almaları sayesinde araçlarını birçok farklı sıkıntıdan koruyabilir ve çok daha konforlu bir hale getirebilir.

Oto Kuaför İçin4 FİYAT TEKLİFİ AL Oto Kuaför Hizmeti VeriyorsanÜCRETSİZ ÜYE OL

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir